דף הבית » News » מתי כדאי לספר על הריון?

מתי כדאי לספר על הריון?

2023-06-14 23:01:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מתי לספר על הריון

כשמדובר בהריון, זו יכולה להיות החלטה קשה לקבל מתי לספר לאנשים. זו החלטה אישית שצריכה להתקבל על ידי ההורים המצפים, ואין תשובה נכונה או לא נכונה. הנה כמה טיפים שיעזרו לך להחליט מתי לספר על ההריון שלך.

השליש הראשון

השליש הראשון הוא תקופה של שינויים ורגשות רבים. זו יכולה להיות תקופה קשה עבור חלק, וחשוב לשמור על עצמך ועל תינוקך. זה תלוי בך להחליט מתי לספר לאנשים על ההריון שלך בתקופה זו. יש אנשים שירצו לחכות עד סוף השליש הראשון, כאשר הסיכון להפלה נמוך יותר. אחרים עשויים לרצות לספר למשפחה ולחברים שלהם מיד.

השליש השני

השליש השני הוא בדרך כלל זמן של יותר יציבות ופחות דאגה. זה זמן מצוין לספר לאנשים על ההריון שלך. אתה יכול להתחיל לחלוק את החדשות עם המשפחה והחברים שלך, ואפילו להתחיל לתכנן את התינוק.

השליש השלישי

השליש השלישי הוא הזמן בו התינוק כמעט מוכן להיוולד. זה הזמן להתחיל להתכונן לתינוק ולספר לכולם על ההריון. אפשר להתחיל לתכנן את הגעת התינוק ולהתחיל להכין את חדר הילדים.

מתי לא לספר על הריון

ישנם מצבים שבהם זה אולי לא הזמן הטוב ביותר לספר לאנשים על ההריון שלך. אם אתה בהריון בסיכון גבוה, אולי עדיף לחכות עד לאחר לידת התינוק כדי לספר לאנשים. אם אתם נמצאים במצב שבו אתם לא בטוחים אם תצליחו לשמור על התינוק, אולי עדיף לחכות עד שתהיו בטוחים לפני שתגידו לאנשים.

דעה אישית

כשזה מגיע לספר לאנשים על ההריון שלך, זו החלטה אישית. חשוב לקחת את הזמן ולוודא שאתה מרגיש בנוח עם ההחלטה. אתה צריך גם לשקול את הסיכונים והיתרונות של לספר לאנשים בזמנים שונים. חשוב גם לזכור שלא חייבים לספר לכולם בבת אחת. אתה יכול לקחת את הזמן שלך ולהגיד לאנשים מתי אתה מוכן. למידע נוסף, תוכל למצוא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן