חקירת מימדים חסרי גבולות: חשיפת סודות הגודל
חיפוש
מה הגודל של » עוצר נשימה » מה קורה אם לא משלמים לביטוח לאומי?

מה קורה אם לא משלמים לביטוח לאומי?

השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה קורה אם לא משלמים לביטוח לאומי?

מה זה ביטוח לאומי?

ביטוח לאומי הוא תוכנית פדרלית המספקת הכנסה לעובדים בדימוס ולמשפחותיהם. הוא גם מעניק קצבאות נכות ושאירים. הרשות לביטוח לאומי (SSA) גובה מסים מעובדים וממעסיקים כדי לממן את התוכנית. הכסף הזה משמש לתשלום הטבות לאנשים זכאים.

מה קורה אם לא משלמים לביטוח לאומי?

אם לא תשלם את מיסי הביטוח הלאומי שלך, אתה עלול לעמוד בפני קנסות וריבית. ה-SSA יכול להעריך קנס של עד 15% מהסכום המגיע. בנוסף, ה-SSA יכול להעריך ריבית על הסכום שלא שולם. שיעור הריבית נקבע על ידי רשות המסים הפנימית (IRS). ה-SSA יכול גם לנקוט נגדך צעדים משפטיים אם אינך משלם את מיסי הביטוח הלאומי שלך. זה יכול לכלול הגשת עיקול על הרכוש שלך או עיטור השכר שלך. ה-SSA יכול גם להפנות את המקרה שלך ל-IRS לצורך פעולה נוספת.

איך להימנע מאי תשלום ביטוח לאומי

הדרך הטובה ביותר להימנע מתשלום ביטוח לאומי היא לשמור על מיסים. ודא שאתה מגיש את המיסים שלך בזמן ותשלם כל מיסים שאתה חייב. כמו כן, עליך לעקוב אחר הרווחים שלך בביטוח הלאומי ולוודא שאתה משלם את הסכום הנכון של מסים. אם אתה עצמאי, ייתכן שתצטרך לבצע תשלומי מס משוערים במהלך השנה. זה יעזור לך להימנע מחיוב מס גדול בסוף השנה.

מה אם אינך יכול לשלם את מיסי הביטוח הלאומי שלך?

אם אינך יכול לשלם את מיסי הביטוח הלאומי שלך, עליך לפנות ל-SSA בהקדם האפשרי. ייתכן שה-SSA יוכל לעבוד איתך כדי להגדיר תוכנית תשלום. זה יאפשר לך לשלם את המסים שלך לאורך זמן ולהימנע מקנסות וריבית. ייתכן שתוכל גם להגיש בקשה להצעה בפשרה. זהו הסכם בינך לבין ה-SSA המאפשר לך להסדיר את חוב המס שלך בפחות מהסכום המלא.

סיכום

ביטוח לאומי הוא חלק חשוב בתכנון פרישה. חשוב לוודא שאתה משלם את מיסי הביטוח הלאומי שלך בזמן. אם אינך יכול לשלם את המיסים שלך, עליך לפנות ל-SSA בהקדם האפשרי כדי לדון באפשרויות התשלום. ייתכן שתוכל גם להגיש בקשה להצעה בפשרה להסדרת חוב המס שלך. למידע נוסף, בקר באתר האינטרנט של המוסד לביטוח לאומי .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן