דף הבית » News » כמה שוקל האיש השמן בעולם?

כמה שוקל האיש השמן בעולם?

2023-06-10 07:49:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מהו משקלו של האדם השמן ביותר בעולם?

האיש השמן ביותר בעולם הוא מנואל אוריבה גרזה, ששקל 1,235 פאונד (560 קילוגרם) בשנת 2006. הוא נולד במונטריי, מקסיקו בשנת 1965 ואובחן כסובל מהשמנה חולנית בשנת 2002. אוריבה גרזה היה מרותק למיטה במשך שש שנים לפני כן. מותו בשנת 2014. משקלו של Uribe Garza היה תוצאה של שילוב של מצבים רפואיים, כולל תת פעילות של בלוטת התריס, סוכרת ומצב לב. הוא לא היה מסוגל לזוז והוזן דרך צינור. הוא גם לא היה מסוגל להתרחץ או להשתמש בשירותים ללא סיוע. משקלו של Uribe Garza היה כל כך קיצוני שהוא לא היה מסוגל לעזוב את מיטתו. הוא היה מרותק לביתו ולא יכול היה לקבל טיפול רפואי. הוא גם לא היה מסוגל לעבוד והיה תלוי במשפחתו לתמיכה כלכלית.

מהן ההשלכות הבריאותיות של השמנת יתר קיצונית?

להשמנה קיצונית יכולה להיות השלכות בריאותיות חמורות. זה יכול להוביל למספר מצבים רפואיים, כולל מחלות לב, שבץ, סוכרת וסוגים מסוימים של סרטן. זה יכול גם להוביל לדיכאון, דום נשימה בשינה וכאבי מפרקים. השמנת יתר קיצונית יכולה גם להוביל לירידה בתוחלת החיים. אנשים הסובלים מהשמנה קיצונית נוטים יותר למות בטרם עת מאשר אלה שמשקלם בריא.

כיצד ניתן לטפל בהשמנת יתר קיצונית?

ניתן לטפל בהשמנת יתר קיצונית באמצעות שילוב של תזונה, פעילות גופנית ותרופות. חשוב להתייעץ עם רופא כדי לקבוע את מהלך הטיפול הטוב ביותר. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך בניתוח לטיפול בהשמנה קיצונית. ניתוח בריאטרי הוא סוג של ניתוח שיכול לעזור לאנשים לרדת במשקל על ידי הקטנת גודל הקיבה.

אם תרצה לברר עוד על השמנת יתר קיצונית, תוכל למצוא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן