דף הבית » בחירות הגולשים » כמה זמן לוקח לנסוע מניו ג'רזי לניו יורק?

כמה זמן לוקח לנסוע מניו ג'רזי לניו יורק?

2023-06-26 18:38:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

סקירה כללית של הנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק

נסיעה מניו ג'רזי לניו יורק היא מסלול פופולרי עבור מטיילים ונוסעים כאחד. שתי המדינות מחוברות בכמה כבישים מהירים, מה שהופך את הנסיעה לקלה ופשוטה יחסית. בהתאם למסלול שאתה לוקח ותנאי התנועה, הנסיעה יכולה להימשך בין שעתיים לארבע שעות. במאמר זה, נדון במסלולים השונים שתוכלו לקחת, כמו גם במה אתם יכולים לצפות לאורך הדרך.

מסלולים מניו ג'רזי לניו יורק

המסלול הישיר ביותר מניו ג'רזי לניו יורק הוא דרך הכביש המהיר של ניו ג'רזי. מסלול זה ייקח אתכם דרך הערים ניוארק, אליזבת וג'רזי סיטי לפני שתחצו לניו יורק. המרחק הכולל הוא כ-100 מיילים, והנסיעה אמורה להימשך כשעתיים ללא תנועה. אם אתה מחפש מסלול נופי יותר, אתה יכול לקחת את ה-Garden State Parkway. מסלול זה ייקח אתכם דרך העיירות Toms River, Freehold ו-Red Bank לפני שתחצו לניו יורק. המרחק הכולל הוא כ-120 מייל, והנסיעה אמורה להימשך כשלוש שעות ללא תנועה. אם אתה מחפש מסלול קצר יותר, אתה יכול לקחת את הכביש המהיר Palisades Interstate. מסלול זה ייקח אתכם דרך העיירות Fort Lee, Englewood ו-Tenafly לפני שתחצו לניו יורק. המרחק הכולל הוא כ-80 מייל, והנסיעה אמורה להימשך כשעתיים ללא תנועה.

למה לצפות בדרך

לא משנה באיזה מסלול תבחר, אתה יכול לצפות להיתקל בתנועה מסוימת. הכביש המהיר של ניו ג'רזי ו-Garden State Parkway הם כבישים כבדים, ואתם עלולים להיתקל בעיכובים עקב עבודות בנייה או תאונות. הכביש המהיר Palisades Interstate הוא בדרך כלל פחות עמוס, אבל הוא עדיין יכול להיות איטי בזמני נסיעה שיא. אתה יכול גם לצפות להיתקל באגרה לאורך הדרך. ל-New Jersey Turnpike ול-Garden State Parkway יש אגרה, וגם ל-Palisades Interstate Parkway יש כמה אגרות. הקפד להחזיק מזומן או כרטיס אשראי בהישג יד כדי לשלם את האגרה.

מה לראות לאורך הדרך

הנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק היא הזדמנות מצוינת לחזות בכמה מהאתרים לאורך הדרך. אם אתה נוסע במסלול הכביש המהיר של ניו ג'רזי, תעבור ליד מתחם הספורט Meadowlands, ביתם של ניו יורק ג'איינטס וניו יורק ג'טס. אם אתה נוסע ב-Garden State Parkway, תעבור ליד חוף ג'רזי, עם החופים היפים והטיילות שלו. ואם אתה לוקח את הכביש המהיר Palisades Interstate Parkway, תעבור ליד צוקי Palisades, עם הנופים המדהימים של נהר ההדסון.

טיפים לנסיעה חלקה

כדי להבטיח נסיעה חלקה מניו ג'רזי לניו יורק, הקפידו לתכנן מראש. בדקו את תנאי התנועה לפני שאתם עוזבים, והשאירו מספיק זמן לנסיעה. ודא שיש לך כסף מזומן או כרטיס אשראי בהישג יד כדי לשלם את האגרה. והקפידו לעשות הפסקות קבועות כדי למתוח את הרגליים ולחטוף חטיף.

סיכום

נסיעה מניו ג'רזי לניו יורק היא מסלול פופולרי עבור מטיילים ונוסעים כאחד. בהתאם למסלול שאתה לוקח ותנאי התנועה, הנסיעה יכולה להימשך בין שעתיים לארבע שעות. הקפד לתכנן מראש ולהשאיר הרבה זמן למסע שלך, ותהיה בטוח שתהיה לך נסיעה חלקה ומהנה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן