דף הבית » המלצות הצוות » כמה זמן חלב אם יכול להיות מחוץ למקרר?

כמה זמן חלב אם יכול להיות מחוץ למקרר?

השאירו פרטים ונחזור מיד:

כמה זמן חלב אם יכול להיות מחוץ למקרר?

מהו הזמן המרבי שניתן להשאיר חלב אם בחוץ?

כשמדובר באחסון חלב אם, חשוב לדעת כמה זמן אפשר להשאיר אותו מחוץ למקרר. חלב אם הוא מזון מזין מאוד לתינוקות וחשוב לאחסן אותו בצורה נכונה כדי להבטיח שהוא יישאר בטוח ובריא עבור תינוקך. משך הזמן המרבי שניתן להשאיר חלב אם מחוץ למקרר הוא ארבע שעות. לאחר ארבע שעות יש לזרוק את החלב ולא להשתמש בו להאכלה. הסיבה לכך היא שחיידקים עלולים לצמוח בחלב ולהפוך אותו לא בטוח לתינוקך לצרוך. חשוב לציין שכלל זה של ארבע שעות חל גם על חלב טרי וגם על חלב שכבר הוחדר בקירור. אם צריך להשאיר את החלב בחוץ ליותר מארבע שעות, עדיף לזרוק אותו ולהתחיל עם מנה טריה.

כיצד לאחסן חלב אם

כשזה מגיע לאחסון חלב אם, יש כמה אפשרויות שונות. הדרך הטובה ביותר לאחסן חלב אם היא במקרר או במקפיא. אם אתה מתכוון להשתמש בחלב בתוך 24 שעות, ניתן לאחסן אותו במקרר בטמפרטורה של 4°C (39°F). יש לאחסן את החלב בכלי אטום ויש להשתמש בו תוך 24 שעות. אם אתם מתכננים להשתמש בחלב לאחר 24 שעות, יש לאחסן אותו במקפיא. ניתן לשמור חלב אם במקפיא עד שישה חודשים. בעת הקפאת חלב אם, יש לאחסן אותו בכלי אטום ויש להשתמש בו תוך שישה חודשים.

טיפים לאחסון חלב אם

בעת אחסון חלב אם, יש כמה טיפים שכדאי לזכור. להלן כמה מהטיפים הטובים ביותר לאחסון חלב אם: • סמן את המיכל עם התאריך שבו החלב ירד. זה יעזור לך לעקוב אחר מתי החלב הוצא ומתי יש להשתמש בו. • אחסן את החלב בכמויות קטנות. זה יעזור להבטיח שימוש מהיר בחלב ושאף אחד ממנו לא ילך לפח.• הימנע מאחסנת החלב באור שמש ישיר או באזור חם. הדבר עלול לגרום להתקלקלות מהירה של החלב.• אם אתם מתכננים להשתמש בחלב תוך 24 שעות, ניתן לאחסן אותו במקרר. אם אתם מתכננים להשתמש בחלב לאחר 24 שעות, יש לאחסן אותו במקפיא.• אם אתם צריכים להשאיר את החלב בחוץ ליותר מארבע שעות, עדיף לזרוק אותו ולהתחיל עם מנה טרייה.

סיכום

כשמדובר באחסון חלב אם, חשוב לדעת כמה זמן אפשר להשאיר אותו מחוץ למקרר. משך הזמן המרבי שניתן להשאיר חלב אם מחוץ למקרר הוא ארבע שעות. לאחר ארבע שעות, יש לזרוק את החלב ולא להשתמש בו להאכלה. הדרך הטובה ביותר לאחסן חלב אם היא במקרר או במקפיא. אם אתם מתכננים להשתמש בחלב תוך 24 שעות, ניתן לאחסן אותו במקרר בטמפרטורה של 4°C (39°F). אם אתם מתכננים להשתמש בחלב לאחר 24 שעות, יש לאחסן אותו במקפיא עד שישה חודשים. בעת אחסון חלב אם, חשוב לסמן את המיכל עם התאריך שבו החלב הוצא, לאחסן את החלב בכמויות קטנות, הימנע מאחסנת החלב באור שמש ישיר או באזור חמים, והשליך את החלב אם יש צורך להשאירו בחוץ למשך יותר מארבע שעות. על ידי ביצוע העצות הללו, תוכל להבטיח שחלב האם שלך מאוחסן בצורה נכונה ונשאר בטוח ובריא עבור תינוקך.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן