דף הבית » בחירות הגולשים » כמה זמן הנסיעה מנמל התעופה רמון לאילת?

כמה זמן הנסיעה מנמל התעופה רמון לאילת?

השאירו פרטים ונחזור מיד:

כמה זמן הנסיעה מנמל התעופה רמון לאילת?

סקירה של הנסיעה מנמל התעופה רמון לאילת

הנסיעה מנמל התעופה רמון לאילת היא נסיעה נופית ולוקחת אותך דרך מדבר הנגב ועמק הערבה. הנסיעה היא כ-200 ק"מ (124 מייל) ונמשכת כשעתיים וחצי, תלוי בתנועה ובמסלול שאתה לוקח. בדרך תעברו בכמה עיירות וכפרים קטנים וגם בקעת תמנע המדהימה.

למה לצפות בכונן

הנסיעה מנמל התעופה רמון לאילת היא פשוטה יחסית, כאשר רוב הנסיעה מתבצעת בכביש הערבה. הכביש המהיר מתוחזק היטב ומסומן היטב, כך שלא תהיה לך בעיה לנווט בו. החלק הראשון של המסע לוקח אתכם דרך מדבר הנגב, שם תהיו מוקפים במרחבים עצומים של חול וסלע. ככל שתתקרבו לאילת, הנוף יהפוך לירוק ושופע יותר, ככל שתיכנסו לעמק הערבה. בדרך תעברו בכמה ישובים וכפרים קטנים, ביניהם מצפה רמון, שדה בוקר ויטבתה. כולן שווה לעיירות הללו, שכן הן מציעות הצצה לחייהם של האנשים שחיים באזור. הקטע האחרון של המסע לוקח אותך דרך בקעת תמנע, שבה נמצאים כמה מהנופים המדהימים בישראל. העמק זרוע במכרות נחושת עתיקים, כמו גם במגוון חיות בר.

עוצרים בדרך

אם אתם מחפשים לעשות כמה עצירות בדרך, יש הרבה אפשרויות. במדבר הנגב שוכנות מספר אטרקציות, בהן מכתש רמון, גן לאומי עבדת ושמורת הטבע מכתש רמון. עמק הערבה הוא גם ביתם של מספר אטרקציות, ביניהן שמורת הטבע יטבתה חי-בר וגן לאומי עין עבדת. בבקעת תמנע שוכן פארק תמנע המכיל מגוון אטרקציות, ביניהן מכרות נחושת עתיקים, מגוון חיות בר ומספר מסלולי טיול.

טיפים עבור הכונן

בנסיעה מנמל התעופה רמון לאילת, חשוב לזכור כמה טיפים. ראשית, הקפד לבדוק את מזג האוויר לפני שאתה הולך, כי המדבר יכול להיות חם מאוד במהלך חודשי הקיץ. שנית, הקפידו למלא את מיכל הדלק שלכם לפני שאתם עוזבים, מכיוון שיש מעט תחנות דלק בדרך. לבסוף, הקפידו להביא הרבה מים וחטיפים, מכיוון שיש מעט מקומות לעצור בדרך.

סיכום

הנסיעה מנמל התעופה רמון לאילת היא נסיעה נופית ולוקחת אותך דרך מדבר הנגב ועמק הערבה. הנסיעה היא כ-200 ק"מ (124 מייל) ונמשכת כשעתיים וחצי, תלוי בתנועה ובמסלול שאתה לוקח. בדרך תעברו בכמה עיירות וכפרים קטנים וגם בקעת תמנע המדהימה. אם אתם מחפשים נסיעה נופית, הנסיעה מנמל התעופה רמון לאילת היא אופציה מצוינת. תוכלו להתרשם מהנוף המדהים של מדבר הנגב ובקעת הערבה, כמו גם את מכרות הנחושת העתיקים של בקעת תמנע. רק הקפד לבדוק את מזג האוויר לפני שאתה הולך, למלא את מיכל הדלק שלך, ולהביא הרבה מים וחטיפים. למידע נוסף על הנסיעה מנמל התעופה רמון לאילת, מצא מידע נוסף בויקיפדיה או צפה בסרטונים ביוטיוב .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן