דף הבית » News » כמה זמן דגים מופשרים יכולים להיות במקרר?

כמה זמן דגים מופשרים יכולים להיות במקרר?

השאירו פרטים ונחזור מיד:

כמה זמן דגים מופשרים יכולים להיות במקרר?

מהו דג מופשר?

דג מופשר הוא דג שהוקפא בעבר ולאחר מכן הופשר. חשוב לציין שדג מופשר אינו זהה לדגים טריים. דג טרי מעולם לא הוקפא ובדרך כלל הוא יקר יותר מדגים מופשרים. דגים מופשרים הם דרך מצוינת לחסוך כסף ועדיין ליהנות מארוחה טעימה.

כמה זמן דגים מופשרים יכולים להיות במקרר?

דג מופשר ניתן לשמור במקרר עד יומיים. חשוב לציין שיש לאחסן את הדג בכלי אטום ויש לצרוך אותו תוך יומיים מהפשרה. אם הדג לא נצרך תוך יומיים, יש לזרוק אותו.

שיטות עבודה מומלצות לאחסון דגים מופשרים

כשמאחסנים דג מופשר חשוב להרחיק אותו משאר המזונות במקרר. זה יעזור למנוע זיהום צולב והתפשטות של חיידקים. כמו כן, חשוב לשמור את הדג בכלי אטום ולוודא שהוא שקוע לחלוטין במים קרים. זה יעזור לשמור על הדג טרי ויעזור למנוע ממנו להתקלקל.

השוואה מהירה

סוג דגים זמן אחסון
דג טרי 1-2 ימים
דגים מופשרים 2 ימים

טיפים להכנת דגים מופשרים

בהכנת דג מופשר חשוב להקפיד שהוא מבושל היטב. זה יעזור להבטיח שכל חיידק שאולי היה על הדג יהרוג. כמו כן, חשוב להקפיד שהדג לא מבושל יתר על המידה, שכן הדבר עלול להפוך אותו יבש ולא מעורר תיאבון.

דעה אישית

אני מוצא שדגים מופשרים הם דרך מצוינת לחסוך כסף ועדיין ליהנות מארוחה טעימה. אני תמיד מקפידה לאחסן אותו בכלי אטום ולצרוך אותו תוך יומיים מהפשרה. אני גם מקפיד לבשל אותו ביסודיות כדי להבטיח שכל חיידק שאולי היה על הדג ייהרג. אני חושב שדגים מופשרים הם דרך מצוינת ליהנות מארוחה טעימה מבלי לשבור את הכיס.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן