דף הבית » TOP10 » כמה זמן בשר טחון יכול להיות במקרר? טיפים חשובים

כמה זמן בשר טחון יכול להיות במקרר? טיפים חשובים

2023-06-22 14:46:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

כמה זמן בשר טחון יכול להיות במקרר?

בשר טחון הוא מרכיב פופולרי בהרבה מנות, אבל זה יכול להיות מסובך לאחסון. חשוב לדעת כמה זמן ניתן לאחסן בשר טחון במקרר כדי לוודא שהוא בטוח לאכילה. יש להשתמש בבשר טחון תוך יום עד יומיים מרגע הרכישה. אם לא נעשה בו שימוש במסגרת זמן זו, יש להקפיא אותו. ניתן לשמור בשר טחון במקרר עד יומיים, אך חשוב לשים לב שככל שהוא נשמר יותר כך הוא יהיה פחות טרי. בשר טחון יש לאחסן בכלי אטום או לעטוף היטב בניילון נצמד. יש להניח אותו בחלק הקר ביותר של המקרר, בדרך כלל במדף האחורי או התחתון. חשוב לשמור על טמפרטורת המקרר מתחת ל-40 מעלות פרנהייט כדי להבטיח שהבשר יישאר טרי.

טיפים חשובים לאחסון בשר טחון

בדוק את תאריך התפוגה

חשוב לבדוק את תאריך התפוגה על אריזת הבשר הטחון לפני רכישתו. אם תאריך התפוגה חלף, עדיף להימנע מקנייתו.

אחסן כמו שצריך

בשר טחון יש לאחסן בכלי אטום או לעטוף היטב בניילון נצמד. יש להניח אותו בחלק הקר ביותר של המקרר, בדרך כלל במדף האחורי או התחתון. חשוב לשמור על טמפרטורת המקרר מתחת ל-40 מעלות פרנהייט כדי להבטיח שהבשר יישאר טרי.

השתמש תוך יומיים

יש להשתמש בבשר טחון תוך יום עד יומיים מרגע הרכישה. אם לא נעשה בו שימוש במסגרת זמן זו, יש להקפיא אותו. ניתן לשמור בשר טחון במקרר עד יומיים, אך חשוב לשים לב שככל שהוא נשמר יותר כך הוא יהיה פחות טרי.

מבשלים ביסודיות

חשוב לבשל בשר טחון ביסודיות כדי להבטיח שהוא בטוח לאכילה. בשר טחון צריך להיות מבושל לטמפרטורה פנימית של 160 מעלות פרנהייט. כמו כן, חשוב להשתמש במדחום מזון כדי לבדוק את טמפרטורת הבשר.

לזרוק שאריות

כל שאריות יש לזרוק לאחר יומיים. לא בטוח לאכול בשר טחון שנשמר במקרר יותר מיומיים.

סיכום

בשר טחון הוא מרכיב פופולרי בהרבה מנות, אבל זה יכול להיות מסובך לאחסון. חשוב לדעת כמה זמן ניתן לשמור בשר טחון במקרר כדי להבטיח שהוא בטוח לאכילה. יש להשתמש בבשר טחון תוך יום עד יומיים מרגע הרכישה ולאחסן אותו בכלי אטום או עטוף היטב בניילון. חשוב גם לבשל בשר טחון ביסודיות לטמפרטורה פנימית של 160 מעלות צלזיוס ולהשליך את השאריות לאחר יומיים. על ידי ביצוע העצות האלה, אתה יכול להבטיח שהבשר הטחון שלך בטוח ורענן.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן