דף הבית » לא להאמין » כמה זמן אתה יכול להישאר בארצות הברית עם ויזת תייר?

כמה זמן אתה יכול להישאר בארצות הברית עם ויזת תייר?

השאירו פרטים ונחזור מיד:

כמה זמן אתה יכול להישאר בארצות הברית עם ויזת תייר?

מהי ויזת תייר?

אשרת תייר היא סוג של ויזה המונפקת על ידי ממשלת ארצות הברית המאפשרת לאזרחים זרים להיכנס למדינה לתקופת זמן מוגבלת למטרת תיירות. אשרות תייר ניתנות בדרך כלל לתקופה של שישה חודשים, אם כי משך השהייה המדויק תלוי בסוג הויזה ובארץ המוצא.

סוגי ויזות תייר

ישנם שני סוגים של אשרות תייר זמינות לאזרחים זרים המעוניינים לבקר בארצות הברית: אשרת B-2 ותוכנית ויתור ויזה (VWP). אשרת B-2 היא הסוג הנפוץ ביותר של ויזת תייר והיא ניתנת לתקופה של עד שישה חודשים. ה-VWP מאפשר לאזרחים של מדינות מסוימות להיכנס לארצות הברית עד 90 יום ללא ויזה.

דרישות לקבלת ויזת תייר

על מנת לקבל אשרת תייר, אזרחים זרים חייבים להוכיח שיש להם סיבה מוצדקת לביקור בארצות הברית, כגון תיירות, עסקים או טיפול רפואי. על המועמדים גם להוכיח שיש להם את האמצעים הכספיים לפרנס את עצמם במהלך שהותם בארצות הברית ושיש להם דרכון בתוקף.

משך השהות עם ויזת תייר

משך השהות עבור אשרת תייר הוא בדרך כלל שישה חודשים, אם כי זה יכול להשתנות בהתאם לסוג הויזה וארץ המוצא. לדוגמה, אזרחים של מדינות מסוימות עשויים להיות זכאים למשך שהייה ארוך יותר במסגרת תוכנית ויתור ויזה.

הארכת ויזת תייר

במקרים מסוימים, אזרחים זרים עשויים להיות מסוגלים להאריך את שהותם בארצות הברית מעבר לתקופה הראשונית של ששת החודשים. לשם כך, עליהם להגיש בקשה להארכת שהייה בטרם יפוג תוקף הויזה הנוכחית שלהם. הבקשה חייבת להיות מאושרת על ידי שירותי האזרחות וההגירה של ארצות הברית (USCIS) לפני שניתן יהיה להעניק את ההארכה.

שאלות ותשובות

ש: האם אני יכול להגיש בקשה לוויזת תייר אם אני לא אזרח של ארצות הברית?

ת: כן, אזרחים זרים יכולים להגיש בקשה לוויזת תייר אם הם עומדים בדרישות לקבלת כזו. הדרישות משתנות בהתאם למדינת המוצא.

ש: כמה זמן אוכל להישאר בארצות הברית עם ויזת תייר?

ת: משך השהייה עבור אשרת תייר הוא בדרך כלל שישה חודשים, אם כי זה יכול להשתנות בהתאם לסוג הויזה וארץ המוצא.

ש: האם אני יכול להאריך את שהותי בארצות הברית עם אשרת תייר?

ת: כן, במקרים מסוימים אזרחים זרים עשויים להיות מסוגלים להאריך את שהותם בארצות הברית מעבר לתקופה הראשונית של ששת החודשים. לשם כך, עליהם להגיש בקשה להארכת שהייה בטרם יפוג תוקף הויזה הנוכחית שלהם.

סיכום

אשרת תייר היא סוג של ויזה המונפקת על ידי ממשלת ארצות הברית המאפשרת לאזרחים זרים להיכנס למדינה לתקופת זמן מוגבלת למטרת תיירות. ישנם שני סוגים של אשרות תייר זמינות לאזרחים זרים המעוניינים לבקר בארצות הברית: אשרת B-2 ותוכנית ויתור ויזה (VWP). משך השהות עבור אשרת תייר הוא בדרך כלל שישה חודשים, אם כי זה יכול להשתנות בהתאם לסוג הויזה וארץ המוצא. במקרים מסוימים, אזרחים זרים עשויים להיות מסוגלים להאריך את שהותם בארצות הברית מעבר לתקופה הראשונית של ששת החודשים. לשם כך, עליהם להגיש בקשה להארכת שהייה בטרם יפוג תוקף הויזה הנוכחית שלהם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן