דף הבית » News » כמה זמן אתה יכול להישאר בארה"ב עם ויזת תייר?

כמה זמן אתה יכול להישאר בארה"ב עם ויזת תייר?

השאירו פרטים ונחזור מיד:

כמה זמן אתה יכול להישאר בארה"ב עם ויזת תייר?

מהי ויזת תייר?

אשרת תייר היא מסמך המונפק על ידי ממשלת ארצות הברית המאפשר לאזרח זר להיכנס למדינה לתקופה מוגבלת. הוא מונפק בדרך כלל לתקופה של שישה חודשים או פחות, ומיועד לביקורים קצרי טווח כגון סיור, השתתפות באירועים או ביקור משפחה וחברים.

מי זכאי לאשרת תייר?

על מנת להיות זכאי לאשרת תייר, עליך לעמוד בקריטריונים מסוימים. בדרך כלל, עליך להיות מסוגל להוכיח שיש לך סיבה מוצדקת לביקור בארצות הברית, כגון סיור, השתתפות באירועים או ביקור משפחה וחברים. כמו כן, עליך להיות מסוגל להוכיח כי יש לך את האמצעים הכלכליים לפרנס את עצמך במהלך שהותך, וכי יש לך דרכון בתוקף.

כמה זמן אתה יכול להישאר בארה"ב עם ויזת תייר?

משך השהות עבור אשרת תייר בארה"ב הוא בדרך כלל שישה חודשים או פחות. עם זאת, ניתן להאריך את השהות מעבר לתקופה הראשונית של חצי שנה. על מנת לעשות זאת, עליך להגיש בקשה לשירותי האזרחות וההגירה של ארה"ב (USCIS) לפני תום תוקף הויזה הראשונית שלך.

דרישות להארכת שהות

על מנת להאריך את שהותך מעבר לתקופה הראשונית של ששת החודשים, עליך להוכיח שיש לך סיבה מוצדקת לכך. זה יכול לכלול השתתפות בפגישה עסקית, השתתפות בתוכנית חילופי תרבות או ביקור משפחה וחברים. עליך גם להוכיח שיש לך את האמצעים הכספיים לפרנס את עצמך במהלך שהותך הממושכת.

תהליך להארכת שהות

התהליך להארכת שהותכם בארה"ב עם אשרת תייר הוא פשוט יחסית. ראשית, עליך להגיש בקשה ל-USCIS. בקשה זו חייבת לכלול הוכחה לסיבה התקינה שלך להארכת שהייתך, וכן ראיות לאמצעים הכספיים שלך לפרנס את עצמך במהלך שהותך הממושכת. לאחר אישור בקשתך, תונפק לך ויזה חדשה עם תאריך תפוגה מורחב.

השוואה מהירה

סוג ויזה משך שהייה דרישות להרחבה תהליך להרחבה
ויזת תיירים 6 חודשים או פחות סיבה חוקית ואמצעים כספיים הגש בקשה ל-USCIS

לאחר אישור בקשתך להארכת השהות, תונפק לך ויזה חדשה עם תאריך תפוגה מורחב. זה יאפשר לך להישאר בארה"ב לפרק זמן ארוך יותר. עם זאת, חשוב לציין שעליכם עדיין לעמוד בתנאי הויזה שלכם, ועליכם לעזוב את ארה"ב לפני תום תוקף הויזה.

שאלות ותשובות

ש: האם אוכל לעבוד בארה"ב עם ויזת תייר?

ת: לא, אתה לא יכול לעבוד בארה"ב עם ויזת תייר. אשרת תייר מיועדת לביקורים קצרי מועד כגון סיורים, השתתפות באירועים או ביקור משפחה וחברים. אם ברצונך לעבוד בארה"ב, עליך לקבל אשרת עבודה.

ש: האם אני יכול להאריך את שהותי בארה"ב מעבר לתקופה הראשונית של ששת החודשים?

ת: כן, אתה יכול להאריך את שהותך בארה"ב מעבר לתקופה הראשונית של ששת החודשים. על מנת לעשות זאת, עליך להגיש בקשה לשירותי האזרחות וההגירה של ארה"ב (USCIS) לפני תום תוקף הויזה הראשונית שלך.

ש: אילו מסמכים עליי להגיש על מנת להאריך את שהותי?

ת: על מנת להאריך את שהותך, עליך להגיש בקשה ל-USCIS. בקשה זו חייבת לכלול הוכחה לסיבה התקינה שלך להארכת שהייתך, וכן ראיות לאמצעים הכספיים שלך לפרנס את עצמך במהלך שהותך הממושכת.

לסיכום, אשרת תייר בארה"ב מאפשרת בדרך כלל לאזרח זר לשהות לתקופה של שישה חודשים או פחות. עם זאת, ניתן להאריך את השהות מעבר לתקופה הראשונית של ששת החודשים על ידי הגשת בקשה ל-USCIS. על מנת לעשות זאת, עליך להוכיח שיש לך סיבה מוצדקת להארכת שהייתך, וכן ראיות על האמצעים הכספיים שלך לפרנס את עצמך במהלך שהותך הממושכת.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן