דף הבית » הכי חם » כמה זמן אפשר לשמור בשר טחון במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור בשר טחון במקרר?

השאירו פרטים ונחזור מיד:

כמה זמן אפשר לשמור בשר טחון במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור בשר טחון במקרר?

בשר טחון הוא מרכיב עיקרי בהרבה משקי בית, וחשוב לדעת כמה זמן ניתן לשמור אותו במקרר. ניתן לשמור בשר טחון במקרר עד יומיים, אך חשוב לאחסן אותו כראוי כדי להבטיח שהוא בטוח לאכילה. בשר טחון עשוי מבשר בקר, חזיר, כבש או עופות, והוא נמכר בדרך כלל ב- תִפזוֹרֶת. חשוב לאחסן בשר טחון במקרר בהקדם האפשרי לאחר הרכישה. יש לאחסן אותו בכלי אטום או לעטוף אותו היטב בניילון. כשמאחסנים בשר טחון במקרר, חשוב להרחיק אותו ממאכלים אחרים. יש לאחסן בשר טחון במדף התחתון של המקרר, הרחק ממאכלים אחרים, כדי למנוע זיהום צולב. יש לבשל בשר טחון תוך יומיים מרגע הרכישה. אם הוא לא מבושל תוך יומיים, יש להקפיא. ניתן להקפיא בשר טחון עד שלושה חודשים. בהקפאת בשר טחון יש לעטוף אותו היטב בניילון נצמד או להניח אותו בכלי אטום.

איך לדעת אם הבשר הטחון התקלקל

חשוב לדעת לדעת אם בשר טחון התקלקל. אין לצרוך בשר טחון אם יש לו ריח חמוץ, מרקם רירי או אם הוא שינה את צבעו. אם יש לבשר הטחון אחד מהסימנים הללו, יש לזרוק אותו.

טיפים לאחסון בשר טחון

יש כמה טיפים שכדאי לזכור בעת אחסון בשר טחון במקרר. חשוב לאחסן בשר טחון בכלי אטום או לעטוף אותו היטב בניילון נצמד. כמו כן יש לאחסן אותו במדף התחתון של המקרר, הרחק ממאכלים אחרים, כדי למנוע זיהום צולב. יש לבשל בשר טחון תוך יומיים מרגע הרכישה. אם הוא לא מבושל תוך יומיים, יש להקפיא. ניתן להקפיא בשר טחון עד שלושה חודשים. בהקפאת בשר טחון יש לעטוף אותו היטב בניילון נצמד או להניח אותו בכלי אטום.

היתרונות של בשר טחון

בשר טחון הוא מקור מצוין לחלבון והוא מרכיב רב תכליתי שניתן להשתמש בו במגוון מנות. בשר טחון הוא גם דרך מצוינת למתוח ארוחה ולגרום לה ללכת רחוק יותר. ניתן להשתמש בבשר טחון להכנת המבורגרים, טאקו, קציץ בשר ועוד.

דעה אישית

בשר טחון הוא עיקר במשק הבית שלי ואני תמיד מקפיד לאחסן אותו כראוי במקרר. אני תמיד מקפיד לבשל אותו תוך יומיים מרגע הרכישה ואם אני לא מתכוון להשתמש בו בתוך מסגרת הזמן הזו, אני מקפיא אותו. אני גם מקפיד לאחסן אותו הרחק ממזונות אחרים כדי למנוע זיהום צולב. אני חושב שבשר טחון הוא דרך מצוינת להוסיף חלבון לארוחה וזו דרך מצוינת למתוח ארוחה ולגרום לה ללכת רחוק יותר. בשר טחון הוא מרכיב נהדר שיהיה בהישג יד וחשוב לדעת איך לאחסן אותו נכון במקרר. על ידי ביצוע הטיפים המפורטים במאמר זה, תוכלו להבטיח שהבשר הטחון שלכם בטוח לאכילה ויישאר טרי עד יומיים במקרר. למידע נוסף על בשר טחון, אתה יכול לבדוק את הסרטון הזה ב-YouTube.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן