דף הבית » TOP10 » כמה זמן אחרי מיטת שיזוף מותר להתקלח?

כמה זמן אחרי מיטת שיזוף מותר להתקלח?

2023-06-17 23:54:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מהי מיטת שיזוף?

מיטות שיזוף הן מכשירי שיזוף מלאכותיים המשתמשים באור אולטרה סגול (UV) כדי להעניק לעור מראה שזוף. מיטות שיזוף משמשות כדי לדמות את ההשפעות של אור השמש הטבעי, ללא קרני ה-UV המזיקות. מיטות שיזוף פופולריות בקרב אנשים שרוצים לקבל מראה מנשק שמש ללא הסיכונים הכרוכים בחשיפה לשמש.

כמה זמן אחרי מיטת שיזוף מותר להתקלח?

מומלץ להמתין לפחות שעתיים לאחר סשן מיטת שיזוף לפני המקלחת. הסיבה לכך היא שלקרני ה-UV ממיטת השיזוף לוקח זמן לחדור לעור ולהתחיל בתהליך השיזוף. מקלחת מוקדם מדי לאחר סשן מיטת שיזוף עלולה לשטוף את קרני ה-UV לפני שיש להן הזדמנות להשפיע.

מה קורה אם תתקלח מוקדם מדי אחרי מיטת שיזוף?

אם אתה מתקלח מוקדם מדי לאחר סשן מיטת שיזוף, ייתכן שלקרני ה-UV לא היה מספיק זמן לחדור לעור ולהתחיל בתהליך השיזוף. המשמעות היא שאולי לא תקבלו את תוצאות השיזוף הרצויות. בנוסף, מקלחת מוקדם מדי לאחר סשן מיטת שיזוף עלולה לגרום לגירוי ויובש בעור.

טיפים למפגש לאחר מיטת שיזוף

המתן לפחות שעתיים לפני המקלחת

חשוב להמתין לפחות שעתיים לאחר מפגש מיטת שיזוף לפני המקלחת. זה ייתן לקרני ה-UV מספיק זמן לחדור לעור ולהתחיל בתהליך השיזוף.

הימנע ממקלחות חמות

מקלחות חמות יכולות להסיר את קרני ה-UV מהעור, מה שיכול להפחית את יעילות השיזוף. עדיף לעשות מקלחת פושרת לאחר סשן מיטת שיזוף.

לחות לאחר מקלחת

חשוב לתת לחות לאחר המקלחת כדי לשמור על לחות העור וכדי לעזור לשמור על השיזוף. השתמשו בקרם לחות המיועד במיוחד עבור מיטות שיזוף.

הימנע מפילינג

פילינג של העור מוקדם מדי לאחר סשן מיטת שיזוף יכול להסיר את קרני ה-UV ולהפחית את יעילות השיזוף. עדיף להמתין לפחות 24 שעות לפני פילינג העור.

הימנע משחייה

שחייה בבריכה או באוקיינוס יכולה להסיר את קרני ה-UV מהעור, מה שיכול להפחית את יעילות השיזוף. עדיף להמתין לפחות 24 שעות לפני השחייה.

תגן על העור שלך

חשוב להגן על העור מפני השמש לאחר סשן מיטת שיזוף. יש להשתמש בקרם הגנה עם מקדם הגנה של 30 לפחות ולמרוח מחדש כל שעתיים. בנוסף, לבשו ביגוד מגן כמו כובע ומשקפי שמש.

סיכום

מיטות שיזוף הן דרך פופולרית לקבל מראה מנשק שמש ללא קרני ה-UV המזיקות של השמש. אבל חשוב להמתין לפחות שעתיים לאחר סשן מיטת שיזוף לפני המקלחת. מקלחת מוקדם מדי לאחר סשן מיטת שיזוף עלולה לשטוף את קרני ה-UV לפני שיש להן הזדמנות להשפיע. בנוסף, חשוב להגן על העור מפני השמש לאחר סשן מיטת שיזוף. למידע נוסף, מצא מידע נוסף בוויקיפדיה או צפה בסרטון ב-YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן