דף הבית » הכי חם » כיצד לדעת אם הודעת דוא"ל ששלחת נקראה

כיצד לדעת אם הודעת דוא"ל ששלחת נקראה

2023-07-03 01:09:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

בדיקה אם הודעת דוא"ל נקראה

האם אי פעם שלחתם מייל ותהיתם אם הנמען קרא אותו? זה יכול להיות קשה לדעת אם הודעת דואר אלקטרוני נקראה או לא, אבל יש כמה שיטות שבהן תוכל להשתמש כדי להגדיל את הסיכוי שהוא ייפתח וקריאה.

בדיקת "אישור קריאה"

דרך אחת לבדוק אם הודעת אימייל נקראה היא לבקש "אישור קריאה". זוהי הודעה שנשלחת אליך כאשר הנמען פותח את המייל. לרוב תוכנות האימייל, כגון Outlook ו-Gmail, יש אפשרות לבקש אישור קריאה. כאשר אתה כותב דוא"ל חדש, חפש את הלחצן "אפשרויות" או "בקש אישור קריאה".

שימוש בשירות של צד שלישי

אם לתוכנית האימייל שלך אין אפשרות לבקש אישור קריאה, אתה יכול להשתמש בשירות של צד שלישי. ישנם מספר שירותים זמינים שיעקבו מתי דואר אלקטרוני נפתח וקריאה. שירותים אלו מחייבים אותך בדרך כלל להתקין קוד מעקב במייל, שיודיע לך כאשר המייל ייפתח.

בדיקת יומני הדוא"ל

אם יש לך גישה ליומני הדוא"ל של הנמען, תוכל לבדוק אם האימייל התקבל ונפתח. לרוב תוכניות האימייל יש יומן שמראה מתי נשלחו והתקבלו מיילים. אם האימייל נפתח, הוא יסומן כ"נקרא" ביומן.

הגדלת הסיכוי של קריאה של אימייל

אם אתה רוצה להגדיל את הסיכוי של קריאה של אימייל, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות.

כתוב שורת נושא ברורה

שורת הנושא של אימייל היא הדבר הראשון שהנמען יראה. ודא ששורת הנושא ברורה ותמציתית. הימנע משימוש בשורות נושא מעורפלות או כלליות, מכיוון שסביר יותר להתעלם מהן.

שמור את האימייל קצר וענייני

אף אחד לא אוהב לקרוא דוא"ל ארוך ומשתולל. שמור את המייל קצר וענייני. אם האימייל ארוך מדי, ייתכן שהנמען לא יקרא את כולו.

כלול קריאה לפעולה

כלול קריאה לפעולה במייל. זו יכולה להיות בקשה לתגובה, או קישור לאתר אינטרנט או מסמך. זה יעודד את הנמען לנקוט בפעולה ולהגיב למייל.

סיכום

יכול להיות קשה לדעת אם הודעת דוא"ל נקראה או לא. עם זאת, ישנן כמה שיטות בהן תוכל להשתמש כדי להגדיל את הסיכוי שהוא ייפתח וקריאה. בקש אישור קריאה, השתמש בשירות של צד שלישי או בדוק את יומני הדוא"ל. ניתן גם להגדיל את הסיכוי של קריאה של מייל על ידי כתיבת שורת נושא ברורה, שמירה על המייל קצר וענייני וכולל קריאה לפעולה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן