דף הבית » הכי חם » כיצד לדעת אם הודעה נקראה בטלגרם?

כיצד לדעת אם הודעה נקראה בטלגרם?

2023-07-01 11:41:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה טלגרם?

טלגרם היא אפליקציית הודעות מבוססת ענן המאפשרת למשתמשים לשלוח הודעות, תמונות, סרטונים וקבצים למשתמשים אחרים. זה זמין עבור מכשירים ניידים ושולחניים, והוא חופשי לשימוש. טלגרם ידועה בתכונות האבטחה שלה, כמו הצפנה מקצה לקצה, וביכולתה למחוק הודעות לאחר פרק זמן מסוים. זה גם פופולרי בזכות תכונת הצ'אט הקבוצתי שלו, המאפשרת למשתמשים ליצור קבוצות של עד 200,000 אנשים.

כיצד לדעת אם הודעה נקראה בטלגרם?

אם אתה משתמש בטלגרם, ייתכן שאתה תוהה כיצד לדעת אם הודעה נקראה. למרבה המזל, לטלגרם יש תכונה המאפשרת לך לראות אם הודעה נקראה. תכונה זו נקראת "אישורי קריאה של הודעה" והיא זמינה לצ'אטים אישיים וקבוצתיים כאחד. כאשר אתה שולח הודעה בטלגרם, תראה סימן ביקורת קטן ליד ההודעה. סימן ביקורת זה מציין שההודעה נשלחה. אם הנמען קרא את ההודעה, הסימון יהפוך לשני סימני ביקורת. זה מציין שההודעה נקראה.

כיצד לאפשר אישורי קריאה של הודעות בטלגרם?

אם ברצונך להפעיל אישורי קריאה של הודעות בטלגרם, תוכל לעשות זאת על ידי מעבר לתפריט ההגדרות באפליקציה. ברגע שאתה נמצא בתפריט ההגדרות, תצטרך לבחור באפשרות "פרטיות ואבטחה". משם, תצטרך לבחור באפשרות "אישורי קריאה של הודעה". לאחר מכן תוכל לבחור באפשרות "מופעל" כדי להפעיל קבלות קריאת הודעות.

כיצד להשבית אישורי קריאה של הודעות בטלגרם?

אם ברצונך להשבית את אישורי קריאה של הודעות בטלגרם, תוכל לעשות זאת על ידי מעבר לתפריט ההגדרות באפליקציה. ברגע שאתה נמצא בתפריט ההגדרות, תצטרך לבחור באפשרות "פרטיות ואבטחה". משם, תצטרך לבחור באפשרות "אישורי קריאה של הודעה". לאחר מכן תוכל לבחור באפשרות "כבוי" כדי להשבית את אישורי קריאה של הודעות.

השוואה מהירה

תכונה לְאַפשֵׁר השבת
אישורי קריאה של הודעה עבור אל הגדרות > פרטיות ואבטחה > אישורי קריאה של הודעות > פועל עבור אל הגדרות > פרטיות ואבטחה > אישורי קריאה של הודעות > כבוי

לסיכום, לטלגרם יש תכונה המאפשרת לראות אם הודעה נקראה. תכונה זו נקראת "אישורי קריאה של הודעות" והיא זמינה לצ'אטים אישיים וקבוצתיים כאחד. כדי להפעיל אישורי קריאת הודעות, תצטרך לעבור לתפריט ההגדרות באפליקציה ולבחור באפשרות "אישורי קריאה של הודעה". כדי להשבית את אישורי הקריאה של הודעות, תצטרך לעבור לתפריט ההגדרות באפליקציה ולבחור באפשרות "אישורי קריאה של הודעה".

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן