דף הבית » הכי חם » כיצד לדעת אם הבעיה היא במטען או בסוללה

כיצד לדעת אם הבעיה היא במטען או בסוללה

2023-07-04 11:11:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מבוא

יש לך מכשיר שלא עובד כמו שצריך? האם אתה מתקשה להבין אם הבעיה היא במטען או בסוללה? אם כן, אתה לא לבד. אנשים רבים מתקשים לקבוע את מקור הבעיה כאשר המכשיר שלהם אינו פועל כהלכה. במאמר זה, נדון כיצד לדעת אם הבעיה היא במטען או בסוללה.

בדוק את הסוללה

השלב הראשון בקביעה אם הבעיה היא במטען או בסוללה הוא לבדוק את הסוללה. אם הסוללה לא טעונה, כנראה שהבעיה היא במטען. אם הסוללה טעונה, כנראה שהבעיה היא בסוללה.

בדוק את המטען

השלב הבא הוא לבדוק את המטען. אם המטען אינו פועל כראוי, כנראה שהבעיה היא במטען. אם המטען פועל כהלכה, כנראה שהבעיה היא בסוללה.

בדוק את הסוללה

אם הסוללה טעונה, השלב הבא הוא בדיקת הסוללה. ניתן לעשות זאת על ידי שימוש במולטימטר למדידת המתח של הסוללה. אם המתח נמוך מהצפוי, כנראה שהבעיה היא בסוללה.

בדוק את המטען

אם המטען פועל כהלכה, השלב הבא הוא בדיקת המטען. ניתן לעשות זאת על ידי שימוש במולטימטר למדידת המתח של המטען. אם המתח נמוך מהצפוי, כנראה שהבעיה היא במטען.

השוואה מהירה

בְּעָיָה סוֹלְלָה מַטעֵן
חשבון לחייב עובד
מִבְחָן מתח מתח

סיכום

לסיכום, אם אתה מתקשה לקבוע אם הבעיה היא במטען או בסוללה, אז הדרך הטובה ביותר להבין זאת היא לבדוק את הסוללה והמטען. אם הסוללה לא טעונה, כנראה שהבעיה היא במטען. אם הסוללה טעונה, כנראה שהבעיה היא בסוללה. אם המטען אינו פועל כראוי, כנראה שהבעיה היא במטען. אם המטען פועל כהלכה, כנראה שהבעיה היא בסוללה. לבסוף, אם הסוללה והמטען שניהם פועלים כראוי, סביר להניח שהבעיה היא בסוללה וניתן לבדוק אותה על ידי שימוש במולטימטר כדי למדוד את המתח של הסוללה. אם אתה עדיין מתקשה לקבוע אם הבעיה היא במטען או בסוללה, ייתכן שתרצה לצפות במדריך כיצד לדעת אם הבעיה היא במטען או בסוללה . בהצלחה!

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן