דף הבית » בחירות הגולשים » טיפים לאחסון מזון: כמה זמן אפשר להפשיר בשר טחון במקרר?

טיפים לאחסון מזון: כמה זמן אפשר להפשיר בשר טחון במקרר?

2023-06-23 03:34:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה בשר טחון?

בשר טחון הוא סוג של בשר שעבר עיבוד לחתיכות קטנות. הוא עשוי בדרך כלל מבשר בקר, חזיר או עופות, אך ניתן להכין אותו גם מסוגי בשר אחרים. בשר טחון הוא מרכיב רב תכליתי שניתן להשתמש בו במגוון מנות, מהמבורגרים וטאקו ועד תבשילים וקציצות בשר.

איך להפשיר בשר טחון במקרר

הפשרת בשר טחון במקרר היא הדרך הבטוחה והיעילה ביותר להפשרתו. לשם כך מניחים את הבשר הטחון בכלי או בשקית ניילון ניתנת לסגירה חוזרת ומכניסים למקרר. אפשרו לבשר הטחון להפשיר באיטיות לאורך תקופה של 24 עד 48 שעות. לאחר שהבשר הטחון מופשר, יש לבשל אותו מיד.

כמה זמן אפשר לשמור בשר טחון במקרר?

לאחר הפשרה של בשר טחון במקרר, יש לבשלו ולצרוך אותו תוך יומיים. אם הבשר הטחון לא הולך לשמש תוך יומיים, ניתן להקפיא אותו עד ארבעה חודשים.

טיפים לאחסון בשר טחון

תייגו ותאריכו את הבשר הטחון

כשמאחסנים בשר טחון במקרר, חשוב לתייג ולתיארכו. זה יעזור לכם לעקוב מתי נרכש הבשר הטחון ומתי צריך להשתמש בו.

אחסן בשר טחון בחלק הקר ביותר של המקרר

בשר טחון יש לאחסן בחלק הקר ביותר של המקרר, כמו המדף התחתון או החלק האחורי של המקרר. זה יעזור לשמור על טריות הבשר הטחון למשך זמן רב יותר.

שמור על בשר טחון מכוסה

יש לשמור בשר טחון מכוסה כל הזמן כדי למנוע ממנו להתייבש. שקית ניילון ניתנת לסגירה חוזרת או מיכל עם מכסה אידאלי לאחסון בשר טחון במקרר.

סיכום

בשר טחון הוא מרכיב רב תכליתי שניתן להשתמש בו במגוון מנות. כדי להבטיח את הבטיחות והטריות של הבשר הטחון, יש להפשיר אותו במקרר ולהשתמש בו תוך יומיים. לאחסון ארוך יותר, ניתן להקפיא בשר טחון עד ארבעה חודשים. כדי להפיק את המקסימום מהבשר הטחון שלכם, הקפידו לסמן ולתיאר אותו, לאחסן אותו בחלק הקר ביותר של המקרר ולשמור אותו מכוסה. למידע נוסף, מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן