דף הבית » News » איפה המקום הכי זול לקנות זהב בעולם?

איפה המקום הכי זול לקנות זהב בעולם?

2023-06-08 13:17:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה זהב?

זהב הוא מתכת יקרה המשמשת כצורת מטבע במשך אלפי שנים. הוא משמש גם בתעשיות תכשיטים, אלקטרוניקה ותעשיות אחרות. זהב הוא מצרך יקר ערך ומחירו משתנה בהתאם לשוק. זהב נתפס לעתים קרובות כהשקעה בטוחה ומשמש לעתים קרובות להגנה מפני אינפלציה.

איפה הכי זול לקנות זהב?

המקום הזול ביותר לקנות זהב תלוי במחירי השוק הנוכחיים. בדרך כלל, זהב זול יותר במדינות עם תעשיית כריית זהב גדולה, כמו דרום אפריקה, סין והודו. הזהב זול יותר גם במדינות עם מטבע חלש, כמו טורקיה וונצואלה. בנוסף, זהב לרוב זול יותר במדינות עם אוכלוסייה גדולה, כמו הודו וסין.

השוואה מהירה

מדינה מחיר לאונקיה
דרום אפריקה 1,400 דולר
חרסינה $1,500
הוֹדוּ 1,600 דולר
טורקיה 1,700 דולר
ונצואלה 1,800 דולר

גורמים המשפיעים על מחירי הזהב

מחירי הזהב מושפעים ממגוון גורמים, כולל חוזק הדולר האמריקאי, הביקוש לזהב והיצע הזהב. כאשר הדולר האמריקני חזק, מחירי הזהב נוטים להיות נמוכים יותר. כאשר הדולר האמריקני חלש, מחירי הזהב נוטים להיות גבוהים יותר. בנוסף, כאשר הביקוש לזהב גבוה, המחירים נוטים להיות גבוהים יותר. כאשר היצע הזהב נמוך, המחירים נוטים להיות גבוהים יותר.

סיכום

המקום הזול ביותר לקנות זהב תלוי במחירי השוק הנוכחיים. בדרך כלל, זהב זול יותר במדינות עם תעשיית כריית זהב גדולה, כמו דרום אפריקה, סין והודו. הזהב זול יותר גם במדינות עם מטבע חלש, כמו טורקיה וונצואלה. בנוסף, זהב לרוב זול יותר במדינות עם אוכלוסייה גדולה, כמו הודו וסין. מחירי הזהב מושפעים ממגוון גורמים, כולל חוזק הדולר האמריקאי, הביקוש לזהב והיצע הזהב. כאשר הדולר האמריקני חזק, מחירי הזהב נוטים להיות נמוכים יותר. כאשר הדולר האמריקני חלש, מחירי הזהב נוטים להיות גבוהים יותר. בנוסף, כאשר הביקוש לזהב גבוה, המחירים נוטים להיות גבוהים יותר. כאשר היצע הזהב נמוך, המחירים נוטים להיות גבוהים יותר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן