דף הבית » News » איפה הטיוטה נשמרת בפייסבוק?

איפה הטיוטה נשמרת בפייסבוק?

2023-06-08 17:04:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה טיוטה?

טיוטה היא גרסה שמורה של פוסט או הודעה שתוכל לחזור אליה מאוחר יותר. זה מאפשר לך לשמור את העבודה שלך ולחזור אליה במועד מאוחר יותר. זה שימושי במיוחד אם אתה כותב פוסט או הודעה ארוכה ולא רוצה לאבד את ההתקדמות שלך.

איפה הטיוטה נשמרת בפייסבוק?

הטיוטה נשמרת באותו מקום כמו הפוסטים וההודעות האחרות שלך. כדי לגשת אליו, עבור לדף הפרופיל שלך ולחץ על הכרטיסייה "פוסטים". זה יראה לך את כל הפוסטים שלך, כולל כל הטיוטות ששמרת.

כיצד לגשת לטיוטות שלך

ברגע שאתה בדף "פוסטים", תראה רשימה של כל הפוסטים שלך. כדי לגשת לטיוטות שלך, חפש את הכרטיסייה "טיוטות" בחלק העליון של הדף. לחיצה על כרטיסייה זו תציג לך את כל הטיוטות השמורות שלך.

כיצד לערוך את הטיוטות שלך

לאחר שניגשת לטיוטות שלך, תוכל לערוך אותן על ידי לחיצה על כפתור "ערוך" לצד הטיוטה שברצונך לערוך. זה יפתח עורך טקסט שבו תוכל לבצע שינויים בטיוטה שלך. כשתסיים לערוך, לחץ על כפתור "שמור" כדי לשמור את השינויים שלך.

כיצד לפרסם את הטיוטות שלך

לאחר שתסיים לערוך את הטיוטה שלך, תוכל לפרסם אותה על ידי לחיצה על כפתור "פרסם". זה יפרסם את הטיוטה שלך בדף הפרופיל שלך, שם היא תהיה גלויה לחברים ולעוקבים שלך.

סיכום

טיוטות הן דרך מצוינת לשמור את העבודה שלך ולחזור אליה מאוחר יותר. כדי לגשת לטיוטות שלך בפייסבוק, עבור לדף הפרופיל שלך ולחץ על הכרטיסייה "פוסטים". משם תוכל לגשת לטיוטות שלך ולערוך אותן לפי הצורך. כשתסיים לערוך, תוכל לפרסם את הטיוטה שלך בדף הפרופיל שלך כדי שהחברים והעוקבים שלך יוכלו לראות. למידע נוסף על אופן השימוש בפייסבוק, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן