דף הבית » בחירות הגולשים » איך לדעת אם שעון ברייטלינג מזויף

איך לדעת אם שעון ברייטלינג מזויף

2023-06-30 03:40:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מהו שעון ברייטלינג?

שעוני ברייטלינג הם מהשעונים האיקוניים והמבוקשים ביותר בעולם. נוסדה בשנת 1884, יצרנית השענים השוויצרית ידועה בזכות הכרונומטרים המדויקים והעיצובים המסוגננים שלה. שעוני ברייטלינג מבוקשים מאוד בקרב אספנים וחובבים כאחד, ולעתים קרובות נתפסים כסמל סטטוס.

איך לזהות שעון ברייטלינג מזויף

לרוע המזל, עם הפופולריות של שעוני ברייטלינג מגיע הסיכון לזיופים. שעוני ברייטלינג מזויפים הופכים נפוצים יותר ויותר, ויכול להיות קשה להבחין בין שעון מקורי לזיוף. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לזהות שעון ברייטלינג מזויף:

1. בדוק את הלוגו

הדבר הראשון שצריך לחפש כשמנסים לזהות שעון ברייטלינג מזויף הוא הלוגו. שעוני ברייטלינג כוללים את הלוגו החתימה של החברה "B" על פני השעון. הלוגו צריך להיות חד וברור, ולא צריך להיות כתם או מטושטש. אם נראה שהלוגו באיכות ירודה, סביר להניח שהוא מזויף.

2. תסתכל על התנועה

שעוני ברייטלינג ידועים בתנועות הדיוק הגבוהות שלהם. שעוני ברייטלינג מקוריים כוללים תנועה מתוצרת שוויץ המדויקת תוך מספר שניות ביום. שעוני ברייטלינג מזויפים, לעומת זאת, כוללים לרוב תנועה זולה ואיכותית שאינה מדויקת ואינה אמינה.

3. בדוק את המספר הסידורי

כל שעון ברייטלינג מקורי כולל מספר סידורי ייחודי. ניתן למצוא את המספר הזה בגב מארז השעון, ובדרך כלל הוא חרוט במתכת. שעוני ברייטלינג מזויפים כוללים לעתים קרובות מספר סידורי שחסר או שגוי.

4. בדוק את החומרים

שעוני ברייטלינג עשויים מחומרים איכותיים כמו נירוסטה, זהב וטיטניום. שעוני ברייטלינג מזויפים, לעומת זאת, עשויים לרוב מחומרים זולים ואיכותיים שנשרטים ומוכתמים בקלות.

5. בדוק את המחיר

המחיר של שעון ברייטלינג מקורי יכול להשתנות מאוד בהתאם לדגם ולמצב. עם זאת, אם המחיר של שעון ברייטלינג נראה טוב מכדי להיות אמיתי, סביר להניח שהוא מזויף.

סיכום

זיהוי שעון ברייטלינג מזויף יכול להיות מסובך, אבל עם הידע הנכון ועין חדה, אפשר להבחין בין שעון מקורי לזיוף. על ידי בדיקת הלוגו, התנועה, המספר הסידורי, החומרים והמחיר, אתה יכול לוודא שאתה מקבל את העסקה האמיתית.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן