דף הבית » הכי חם » איך לדעת אם חבר שלך ראה את האימייל שלו?

איך לדעת אם חבר שלך ראה את האימייל שלו?

2023-07-06 18:30:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

בדיקת סטטוס הדוא"ל

זה יכול להיות קשה לדעת אם חבר שלך ראה את האימייל שלו או לא. אולי שלחת להם הודעה חשובה, אבל אתה לא יודע אם הם קראו אותה או לא. למרבה המזל, יש כמה דרכים לבדוק את סטטוס הדוא"ל שלך ולקבוע אם חברך ראה אותו.

בדיקת סטטוס משלוח דואר אלקטרוני

הצעד הראשון הוא לבדוק את מצב המסירה של הדואר האלקטרוני שלך. זה יגיד לך אם האימייל נשלח בהצלחה לתיבת הדואר הנכנס של חברך. כדי לעשות זאת, אתה יכול להשתמש בשירות כמו Mailtrack, שיעקוב אחר מצב המסירה של המיילים שלך. לאחר שהתקנת את Mailtrack, תוכל לבדוק את מצב המסירה של המיילים שלך על ידי לחיצה על הכרטיסייה "נשלח". זה יראה לך רשימה של כל הודעות האימייל ששלחת, ואת מצב המסירה שלהם. אם האימייל נמסר בהצלחה, הוא יציג סימן ביקורת ירוק. אם זה לא היה, זה יראה סימן קריאה אדום.

בדיקת סטטוס קריאת דואר אלקטרוני

לאחר שבדקת את סטטוס המסירה של האימייל שלך, תוכל לבדוק את סטטוס הקריאה. זה יגיד לך אם החבר שלך באמת פתח וקרא את המייל. לשם כך, אתה יכול להשתמש בשירות כמו ReadNotify, שיעקוב אחר סטטוס הקריאה של הודעות הדוא"ל שלך. לאחר שהתקנת את ReadNotify, תוכל לבדוק את סטטוס הקריאה של המיילים שלך על ידי לחיצה על הכרטיסייה "נשלח". זה יציג לך רשימה של כל הודעות האימייל ששלחת, ואת מצב הקריאה שלהן. אם הודעת האימייל נקראה, הוא יציג סימן ביקורת ירוק. אם זה לא היה, זה יראה סימן קריאה אדום.

בדיקת סטטוס תגובת האימייל

לאחר שבדקת את סטטוס הקריאה של האימייל שלך, תוכל לבדוק את סטטוס התגובה. זה יגיד לך אם חבר שלך הגיב לדוא"ל. לשם כך, אתה יכול להשתמש בשירות כמו ReplyCheck, שיעקוב אחר מצב התגובה של הודעות הדוא"ל שלך. לאחר שהתקנת את ReplyCheck, תוכל לבדוק את סטטוס התגובה של המיילים שלך על ידי לחיצה על הכרטיסייה "נשלח". זה יציג לך רשימה של כל הודעות האימייל ששלחת, וסטטוס התגובה שלהם. אם התקבלה תשובה לדוא"ל, הוא יציג סימן ביקורת ירוק. אם זה לא היה, זה יראה סימן קריאה אדום.

סיכום

לדעת אם חבר שלך ראה את האימייל שלו יכול להיות קשה, אבל זה לא חייב להיות. על ידי שימוש בשירותים כמו Mailtrack, ReadNotify ו-ReplyCheck, אתה יכול לבדוק בקלות את מצב המסירה, הקריאה והתגובה של האימיילים שלך. זה יעזור לך לקבוע אם חבר שלך ראה את האימייל שלו ואם הוא השיב לו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן